AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonundan İl Müdürümüze Ziyaret...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonu Feriyde YAVUZ’u okul müdürü ve öğretmenleriyle birlikte makamında ağırladı. 
Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonundan İl Müdürümüze Ziyaret...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonu Feriyde YAVUZ’la yakından ilgilendi.

                 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencimizin başarı hikâyesini okul müdürü ve öğrencimizden dinledi. Kadınana İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Alaaddin YILMAZ öğrencimizin Rize’de 23 Eylül 2016 tarihinde sonlanan Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda birinci olduğunu ifade ederken geçen yıl Bursa’da yapılan Türkiye Şampiyonsı’nda ikinci olarak Milli Takıma seçildiğini de ekledi. Ardından öğrencimiz Feriyde YAVUZ’un İstanbul’da yine birincilik elde ettiğini, Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda da birincilik koltuğuna oturduğunu aktardı.

 

               İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencimizle gurur duyduğunu ve başarılarının devamını dilediğini belirtti. YALÇIN öğrencimizin başarısına katkı sağlayan  ailesi, okul müdürü ve öğretmenlerini tebrik ettiğini ifade etti.

03-10-201603-10-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.