AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karate/ Kata Dalında İl Şampiyonu Olan Öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Ederek Sevincini Paylaştı...

Karate/ Kata Dalında İl Şampiyonu Olan Öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı Ziyaret Ederek Sevincini Paylaştı...

9-10 yaş Karate/Kata Dalında İl Şampiyonu olan Nurettin Karaman İlkokulu 4/B sınıfı öğrencilerimiz Şükran Damla SEYMAN, Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY, Okul Müdürümüz Ferhat AYDIN ve Babası Mustafa SEYMAN eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek şampiyonluk sevincini paylaştı.

İl Şampiyonu Öğrencilerimiz Şükran Damla SEYMAN sohbetleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a  sporu çok sevdiğini belirterek; " 3 yıldır Karate sporunun Kata dalıyla ilgili çalışmalar yapıyorum. Ailemin desteği ve antrenörümün ilgisi ile bu sporu severek yapıyorum. 2 yıldır da Afyonkarahisar il birincisi oluyorum. Hedefim Türkiye Şampiyonası'na katılarak ilimizi temsil etmek" dedi.

Şampiyon öğrencimizi başarısından dolayı tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; " Öğrencilerimizin yerel, ulusal ve uluslararası müsabakalarda elde ettiği başarılarla gurur duyuyorum. Öğrencilerimizin ve gençlerimizin yeteneklerini açığa çıkaran sosyal faaliyetleri severek yapmaları, faydalı ve sağlıklı işlerle meşgul olmaları bizleri ayrıca mutlu ediyor. Bu konuda çocuklarımızı teşvik eden ailelerimizi ve öğretmenlerimizi de tebrik ediyorum. Her zaman belirttiğim gibi hedefleri olan, bu hedefleri doğrultusunda planlı ve azimli çalışan Şükran Damla gibi çocuklarımız başarıya ulaşıyor hem de mutlu oluyor " dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Karate/Kata Dalında İl Şampiyonu olan öğrencimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

03-03-202003-03-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.