AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kızıldağ İlkokulu Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti…

Kızıldağ İlkokulu Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti…

Kızıldağ İlkokulu Müdürü Harun UĞUR, Sınıf Öğretmeni Müzeyyen FİDAN ve öğrencilerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ı makamında ziyaret etti. Kızıldağ İlkokulu Müdürü Harun UĞUR, 2023 Vizyon Belgesi kapsamında Okullarında oluşturdukları Beceri Atölyesi, Akıl Oyunları Sınıfı ve Kütüphane hakkında , İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a bilgi verdi. Beceri Atölyesinde öğrencilerin farklı zaman geçirmek  amacı ile ebru, alçı, model uçak ve maket yapım köşelerinde çalışmalar yaptıklarını, akıl oyunları sınıfında, oyunlar oynadıklarını ve kütüphaneden aktif olarak faydalandıklarını söyledi. Öğrencilerimiz  beceri atölyesinde yaptıkları çalışmalardan örnekleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a sundu.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN , öğrencilerin okumalarına, dinlenirken eğlenmelerine, bilgi ve becerilerini arttırmalarına imkan sağlayacak uygulamaları Kızıldağ İlkokulumuzun hayata geçirmesinden gurur duyduğunu, öğrencilerimizin imkan sağlanınca verimli olabileceklerine inandığını belirtti. Beceri Atölyesi, Akıl Oyunları Sınıfı ve Kütüphane oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ın, Kızıldağ İlkokulu Müdürü Harun UĞUR’a , okul kütüphanesi için kitap hediye etmesiyle ziyaret sona erdi.

07-01-201907-01-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.