AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Kızlar Hentbol İl Birincisi Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti…

Küçük Kızlar Hentbol İl Birincisi Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı  Ziyaret Etti…

Huriye Aşkar Ortaokulu Müdürü Hasan ORHAN, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa DAVULCU ve küçük kızlar hentbol il birincisi öğrencilerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün, il genelinde düzenlediği hentbol turnuvalarında, küçük kızlar il birincisi olan Huriye Aşkar Ortaokulu öğrencilerimiz sevinçle birincilik kupası ve madalyalarını İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’la paylaştı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, okul müdürümüzü beden eğitimi öğretmenimizi ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederek; “ 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında akademik başarıların yanı sıra sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel alanlarda da başarılı olmak önem arz etmekte. Öğrencilerimizin yetenek ve becerilerinin açığa çıkarılması, zararlı alışkanlıklardan uzak tutulması için bu tarz faaliyetlere önem veriyoruz. İl birinciliğinizi tekrar kutluyor ileride sizleri milli takım düzeyinde oynarken görmeyi temenni ediyorum” dedi.

Günün anısına hediye takdimi ve toplu hatıra fotoğrafıyla ziyaret sona erdi.

05-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.