AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Yazarlar İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti …

Küçük Yazarlar İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı  Makamında Ziyaret Etti …

Yüksel Varlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni Gökçe ÇELİK ve 1/C Sınıfı Öğrencileri, Okul Müdürü Eyüp DEMİR, Müdür Yardımcısı Necip ŞENBABA , 1/C Sınıf Öğretmeni Gökçe ÇELİK  ve öğrencilerimiz Mehmet KAŞIKÇI ve Deniz Eda ÇAKIR İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek E-Twinning Projesi kapsamında yürütülen ‘’Yazar Olma Yolunda’’ etkinliği ile sınıfça gerçekleştirdikleri  kitap yazma projeleri  ile farkındalık oluşturma çalışmaları  hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN  ;  proje kapsamında öncelikle eşleştikleri kardeş okulumuzla mektuplaşma etkinliğinin öğrencilerimize  yazmanın önemini ve değerlerimizi kavratmış olduğunu ifade etti. Proje kapsamında yapılan çalışmaların da önemli olduğunu belirtti. Proje kapsamında yazılan şiirin Sayın Cumhurbaşkanımıza İlimize yaptıkları ziyarette öğrencimiz  tarafından  arz edilmesinin de ilimiz adına memnuniyet verici olduğunu sözlerine ekledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

27-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.