AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liselere Giriş Sınavı'nda 500 Tam Puan Alarak Türkiye Birincisi Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi...

Liselere Giriş Sınavı'nda 500 Tam Puan Alarak Türkiye Birincisi Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Liselere Giriş Sınavı'nda 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Öğrencimiz Sinem Betül ARICAN, Abdurrahim Mısri Ortaokulu Öğrencimiz Şehriyar Mücteba UYSAL, Şemsettin Karahisari Ortaokulu Öğrencimiz Elif Lale ÖZDEMİR'i  makamında kabul ederek tebrik etti.

Ziyaret sırasında öğrencilerimize aileleri, okul müdürleri ve Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN konuşmasında " İlimiz adına öğrencimizi içtenlikle tebrik ediyorum. Gelecek yıl sınava girecek öğrencilerimiz için örnek oldular. Okul müdürlerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize sürece katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Güzel sonuçlar alarak bizleri gururlandıran öğrencilerimizin ortak noktası çok kitap okumuş olmak. Her biri anne babaları ve öğretmenlerimiz tarafından her açıdan takdirle karşılanan öğrenciler. Demek ki sevgili öğrenciler, çok kitap okuduğunuz takdirde ve planlı çalıştığınızda, sosyal ve kültürel aktivitelere de zaman ayırarak hedeflerimize ulaşmak kolaylaşıyor. Elde ettiğiniz başarıdan dolayı bir kez daha sizleri tebrik ediyorum" dedi.

2019 Liselere Giriş Sınavı Türkiye birincilerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından çeyrek altın ve kitap takdim etmesinin ardından okullarımız da plaket ile ödüllendirildi.

04-07-201904-07-201904-07-201904-07-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.