AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Kurumları “Konser Bileti 1 Kitap” Projesi Sonuçlandı...

Millî  Eğitim  Müdürümüz  Metin  YALÇIN, Mareşal  Fevzi  Çakmak  İlköğretim  Kurumları tarafından  kitaplık  oluşturmak  amacıyla  yürütülen  projenin final  programına  katıldı. 
Mareşal  Fevzi  Çakmak  İlköğretim Kurumları “Konser Bileti 1 Kitap” Projesi Sonuçlandı...

Valiliğimiz  koordinasyonunda  İl  Millî Eğitim  Müdürlüğümüzce  yürütülen Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi (EKAP)  kapsamında  Mareşal  Fevzi  Çakmak  İlköğretim  Kurumları  bünyesinde, velilerimizin ve öğrencilerimizin katılımı ile “KONSER  BİLETİ  1 KİTAP” sloganıyla  kitap bağışı ve Türk Halk  Müziği  konseri organize  edildi.

Programa Müdürümüz  Metin YALÇIN’ın  yanı  sıra,  Salar Belediye Başkanı Cengiz TAŞPINAR,  Şube  Müdürümüz  Mustafa  KOÇAK ve  çok  sayıda öğretmen,  öğrenci  ve  veli  katıldı. Kitap  okumanın  ve  kitapları  paylaşmanın önemini  ön  plana  çıkaran bu  bütünleştirici  projeye  destek vermek  amacıyla,  25.05.2016  Çarşamba günü  düzenlenen programa katılan  Sayın YALÇIN,  etkinliğe gönülden destek veren tüm velilerimize, derslerinin arasında konsere büyük bir özenle hazırlanan öğrencilerimize, projede özveri ile çalışan tüm öğretmenlerimize  ve  programa katılan  davetlilere  teşekkür  etti.

Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Kurumu Müdürü Asım İLARSLAN, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu olarak eğitimde kaliteyi her zaman bir adım ileri taşımayı amaçladıklarını,  bunu da sadece kendi okullarında değil  ulaşabildikleri her yerde gerçekleştirmek istediklerini  belirtti. Bu proje  sonuçunda   bağışlanan  kitapların  Salar Çok Programlı Lisesinde kitaplık oluşturmak için kullanılacağını  söyledi. “Bu kitaplarla sadece bir çocuğumuza değil yıllar boyunca o kitapları okuyan her çocuğa ulaşılmış olacak.” dedi.

 

Program   öğrencilerin  sunduğu  türkü  dinletisiyle  sona  erdi.

27-05-201627-05-201627-05-201627-05-201627-05-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.