AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Sınav Hizmetleri Daire Başkanımız İl Milli Eğitim Müdürümüz ile Birlikte Susuz Ortaokulu’nu Ziyaret Etti...

MEB Sınav Hizmetleri Daire Başkanımız İl Milli Eğitim Müdürümüz ile Birlikte Susuz Ortaokulu’nu Ziyaret Etti.
MEB Sınav Hizmetleri Daire Başkanımız İl Milli Eğitim Müdürümüz ile Birlikte Susuz Ortaokulu’nu Ziyaret Etti...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL´ in katılımıyla Susuz Ortaokulunu ziyaret eden Sınav Yönetimi, Moral Motivasyon ve Rehberlik Daire Başkanı Yunus YAĞMUR, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek, kurslara olan ilgi ve katılımın yoğun olduğundan, öğretmenlerimizin verdiği emeklerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Okulda müzik kursuna da katılan Yunus YAĞMUR, bağlama çalan öğrencilerin türkülerine eşlik ederek öğrencilerin gönülden icra ettikleri sanatın, eğitime ciddi anlamda kalite sağlayacağını vurguladı. Öğrencilerimizle yaptığı konuşmada; kamuoyunda Destekleme ve Yetiştirme Kursları denince sadece sınavlara hazırlık gibi yanlış bir algının oluşmaması adına müzik ve resim gibi sanat eğitiminin ve spor eğitiminin önemine dikkat çekerek, ülkemizde 90 bin civarında öğrencinin sanat eğitimi alarak yeni Aşık Veysellerin Neşat Ertaşların bu sıralardan çıkacağını, 560 bin civarında öğrencinin de spor eğitimi alarak günümüzün Koca Yusuflarının olacağını belirterek ülkenin sanat ve spor damarının yeniden canlandığını ifade etti.

 

Sınav Yönetimi, Moral Motivasyon ve Rehberlik Daire Başkanı Yunus YAĞMUR; yapılan etkinliklerde emeği geçen eğitim camiasına teşekkür ederek, " Milli bir ses yükselttiniz" mesajıyla minnet ve şükranlarını sundu. Okul personeliyle kurslar hakkında yapılan bilgi alışverişinin ardından ziyaret fotoğraf çekimiyle sona erdi.

07-11-201707-11-201707-11-201707-11-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.