AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Mehmet Akif Ortaokulu’ndan Özgün Çalışmalar !...

  “Samsung Geleceğin Mucitleri Bilim Yarışması” nda ilimiz merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu “Ağrısız Sedye”Projesi ile ülke genelinde yapılan proje yarışmasında ilk 10 finalist arasında yerini aldı.
Merkez Mehmet Akif Ortaokulu’ndan Özgün Çalışmalar !...

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, okulumuzun öğrenci, öğretmen ve yöneticilerini makamında kabul ederek başarılarından dolayı tebrik edip öğrencilerimizi ödüllendirdi. Ayrıca yapılan çalışmaları ve etkinlikleri öğrenci, öğretmen ve yöneticilerden tek tek dinleyerek memnuniyetlerini belirtti ve yapılan bu tür kültürel, sportif ve bilimsel çalışmaların her zaman destekçisi olduğunu ifade etti.

 

          Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü İbrahim ŞİMŞEK, “Ata Sporumuz Olan Okçuluğu Yaşatıyoruz” ve “Geleceğin Mühendisleri Yetişiyor” adlı Robot Kulübü yarışmaları alanında ilimizde bir ilki gerçekleştirdiklerini ve yapılan etkinliklerin bir kısmının TÜBİTAK Bilim Fuarı’ nda sergileneceğini belirterek aynı zamanda “Bu Benim Eserim Proje Yarışması” na 9 proje ile başvurulduğunu ifade ederek “Dünya Pi Günü Kutlamaları” ve “Resfebe Çalışmaları” hakkında bilgi sunmuştur.

 

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, yapılan tüm çalışmalar ve elde edilen başarılar için okul yönetimine, öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür ederek bu kapsamdaki çalışmaların aynı zamanda ilimizin sosyal-kültürel yapısına olumlu katkıda bulunacağını da belirtti.

 

           İlimiz Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyor başarılarının  devamını diliyoruz.

 

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.