AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ın Anneler Günü Mesajı...

Bizleri dünyaya getiren emek sarf eden, yetiştiren eli öpülesi annelerimizin, anneler gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.  
Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ın Anneler Günü Mesajı...

Dünyanın en güzel, en temiz ve masum duygusu annelik duygusudur. Yaptıkları fedakârlığın ve gösterdikleri sevginin karşılığını asla beklemezler. Annelerimiz ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Sağlam bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış Aile yapısı ile mümkündür. Annelerimiz dilimizin öğreticisi hayatı bize tanıtanlardır. Bu anlamda annelerimiz ilk ve ebedi öğretmenlerimizdir. Unutmayalım ki her dâhinin, buluşçunun, büyük devlet adamının, büyük bir komutanın, ünlü bir sanatçının, bilginin yapısında bir anne sütünün ılık, tatlı payı; bir anne şefkatinin, göz nurunun kutsal izleri, anıları vardır.

Hayatını karşılıksız bir muhabbetle ailesine adayan, sevgide, hoşgörüde, sınır tanımayan ayaklarının altı cennet kokan yuvalarımızın baş tacı, fedakârlık, sevgi, sabır ve güzelliğin timsali başta eğitim camiamız olmak üzere bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum.


    Metin YALÇIN

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.