AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı ARGE, Kalite ve İzleme Daire Başkanımız Sayın Mehmet Baki ÖZTÜRK'ü İlimizde Ağırladık...

Milli Eğitim Bakanlığı ARGE, Kalite ve İzleme Daire Başkanımız Sayın Mehmet Baki ÖZTÜRK'ü İlimizde Ağırladık...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Afyonkarahisar Türkiye Gençlik Vakfı işbirliğinde, 31Ekim Perşembe günü saat 10:00'da, Kamil Miras Anadolu Lisesi Şehit Kerim Üye Konferans Salonu'nda, Milli Eğitim Bakanlığı ARGE, Kalite ve İzleme Daire Başkanımız Sayın Mehmet Baki ÖZTÜRK tarafından, lise öğrencilerimize yönelik "Asım'ın Nesli" konulu konferans verildi. Konferansa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Şube Müdürlerimiz, öğretmen ve yaklaşık 600 öğrencilerimiz katıldı.

Ayrıca saat 14:00'de Daire Başkanımız Sayın Mehmet Baki ÖZTÜRK tarafından, Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi'nde Okul Müdürlerimiz ve öğretmenlerimize yönelik olarak, 2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında "Eğitimde Yeni Pragmalar" konulu konferans verildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Şube Müdürlerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı Yunus Emre KORKMAZ ve yaklaşık bin okul müdürü ile öğretmenimizin katıldığı konferans, son dakikasına kadar büyük beğeni ile takip edildi.

Program toplu fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

01-11-201901-11-201901-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.