AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Teknik Destek Programının Tanıtım Toplantısına Katıldı...

Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Teknik Destek Programının Tanıtım Toplantısına Katıldı...

Zafer Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezinde açılan ve merkezde görev yapan öğretmenlerin katıldığı “Eğitimde Yeni Bir Yaklaşım: Mekatronik ve Robotik” adlı teknik destek türündeki eğitimin tanıtım toplantısı Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezinde yapıldı.

Tanıtım toplantısına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Zafer Kalkınma Ajansı’nın Afyonkarahisar’da eğitimle ilgili projelere büyük destekler verdiğini belirtti ve ajansa bu desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 YALÇIN, Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezinin çalışma ve projelerinden övgüyle bahsederek “Bu eğitime katılan öğretmen arkadaşlarımızın özel yetenekli çocuklarımızın eğitimi noktasında ciddi katkılar sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

 Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, daha sonra eğitimi veren alanında uzman eğitmenlere teşekkür sertifikalarını, eğitime katılan öğretmenlere de katılım sertifikalarını verdi.

 Tanıtım toplantısı kurs eğitmenleri tarafından eğitim kursuyla ilgili bilgilendirme içerikli sunumlar ve gösterilerin sunulmasının ardından fotoğraf çekimiyle son buldu.

25-09-201725-09-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.