AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Bilim Kahramanlarımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti…

Minik Bilim Kahramanlarımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Ziyaret Etti…

6-10 yaş arası çocukları araştırma ve tasarım yapmaya teşvik ederken, takım çalışması ve iletişim becerileri kazandırmak,  çocukları erken yaşta STEM ile tanıştırmak amacıyla tasarlanmış olan programa katılan Selçuklu İlkokulu öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilerimize Selçuklu İlkokulu Müdürü Eralp Ekrem GEÇE ve Müdür Yardımcısı Serdar KEYİKPINAR eşlik etti.

 Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor Derneği ve FIRST  LEGO League Jr.’nin birlikte düzenledikleri organizasyonda öğrencilerimiz sergiledikleri çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “ Çözüm Zihinler, Az Parçayla Çok İş Yaptık, Bilgi Dolu Can Alıcı Poster ve Yepyeni Bir Tasarım Dallarında kupa ödülü alan öğrencilerimizi kutluyorum. Güzel bir takım çalışması sergileyerek bizleri gururlandırdınız. Başarılarınız her alanda devam etsin. Araştırıp bol bol okuyarak sürekli kendinizi geliştiriniz. Başarılarınızdan dolayı Okul Müdürümüz Eralp Ekrem GEÇE’yi ,değerli öğretmenlerimizi ve sizleri tebrik ediyorum ” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın öğrencilerimize hediye takdimiyle ziyaret sona erdi.

05-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.