AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mısralardan Gönüllere Şiir Dinletisi…

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi koordinatörlüğünde A-EKİP projesi kapsamında Ram salonunda "Mısralarda Gönüllere" adlı şiir dinletisi programı yapıldı.
Mısralardan Gönüllere Şiir Dinletisi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yaptığı açılış konuşmasında; A-EKİP projemizde öğretmen, öğrenci ve velilerimize yönelik akademik, sosyal, kültürel, sportif her alandan çalışmalar yaparak eğitimin değerini arttırmaya çalışıldığını belirterek bu konuda emeği geçen tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ettiğini dile getirdi.

“Bugün Mısralarda gönüllere ismiyle yola çıkılsa da aslında da şiirin gönüllerde mısralara bir yolculuk olduğuna inanıyorum. Bu yolculukta şiir mısralara da sığmaz. Her okuyan da ayrı bir duyguya dönüşür: Özlem olur aşk olur sevgi olur.... Bazen anne olur baba olur bir hatıra olur... Yürekleri ısıtır en gizli duyguların tercümanı olur... Okullarımızda da edebiyat ve sanat adına bu ve benzeri etkinliklerin arttırılması ve gizli yeteneklerin de ortaya çıkarılmasını önemsiyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.

Müdürümüz Metin YALÇIN’ın konuşmasının ardından  "Sürgün Şehirlerden Başkentler Başkentine" adlı şiiri seslendirmesinin ardından dinleti sona erdi.

09-05-201809-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.