AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Toplantısı Şuhut İlçemizde Yapıldı…

Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne Bağlı Lise Müdürleri ile Mesleki Eğitim ve Halk Eğitim Merkezleri Müdürleri Toplantısı Şuhut İlçemizde Yapıldı…
Müdürler Toplantısı Şuhut İlçemizde Yapıldı…

 

İlimiz genelindeki lise müdürlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN Başkanlığı’ nda, Şube Müdürlerimiz Sayın Hikmet TUNCER ve Sayın Gürbüz BIDIK’ ın da katılımlarıyla 27 Mart 2015 Cuma günü saat 10.00 da Şuhut Anadolu Lisesi Salonu ile Şuhut Halk Eğitim Merkezi’ nde düzenlenen toplantılarda buluştular.

Toplantılarda aynı tür okul müdürleri ile ayrı ayrı yapılan oturumların verimli ve faydalı olduğu konusuna değinilirken; akademik başarıyı arttırıcı tedbirler üzerinde duruldu ve sosyal-kültürel faaliyetlerin arttırılması istendi. Ayrıca ADAP Faaliyetleri konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Yaygın eğitim kurumlarının örgün eğitim kurumlarının en büyük destekçisi olduğu belirtilerek en uzak köydeki vatandaşlarımıza ulaşmamızın önemi vurgulandı. Öğrenme şenliklerinin toplumda farkındalık yaratma amacı ile başlatıldığı ve geri dönütlerinin başarılı bir şekilde alındığı ifade edilirken bu yıl da tekrar yapılacağı belirtildi.

Toplantıların ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, Şuhut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen “Ermeni Soykırımı Bir Yalandır” isimli sergiyi ziyaret etti.

Toplantılarda göstermiş oldukları misafirperlikten dolayı Şuhut Anadolu Lisesi ve Şuhut Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerine teşekkür ediyoruz.

   

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.