AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz “Eğitimde Kalite ve Akreditasyon Kursu” nun Birinci Etabı Tamamlandı…

Müdürlüğümüz AR-GE Birimi tarafından organize edilerek, Müdürlüğümüz çalışanlarına yönelik olarak verilen 30 saat süreli “Eğitimde Kalite ve Akreditasyon Kursu” nun birinci etabı 01 – 15 Haziran 2015 tarihleri arasında eğitim görevlisi ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Başdenetçisi Göktül AKPINAR tarafından verilerek Müdürlüğümüz UZEM Salonu’ nda yapıldı.
Müdürlüğümüz “Eğitimde Kalite ve Akreditasyon Kursu” nun Birinci Etabı Tamamlandı…

01 Haziran 2015 Pazartesi günü ilimiz Öğretmenevi Toplantı Salonu’ nda  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ ın katılımlarıyla açılış toplantısı gerçekleştirilen kursa; Müdürlüğümüzün tüm birimlerinden 1 şef 1 memur olmak üzere toplam 33 personelimiz katıldı. Sayın YALÇIN açılış konuşmasında; 2015 yılı sonuna kadar tüm personelimize verilecek olan kurs ile kalite yönetim sistemleri standartları ve kriterlerine ilişkin farkındalık oluşturularak bilinçlilik düzeylerinin arttırılması aynı zamanda yapılan çalışmalarda etkinliliğin ve verimliliğin yükseltilmesinin hedeflendiğini belirterek, değişim ve yeniliğe açık kurumların vizyonlarının daima ileriye dönük olduğunu bunun da ancak çalışanlardaki ekip ruhunun motive edilmesiyle gerçekleşebileceğini ifade ederek kursa katılan tüm personele teşekkür etti.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.