AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzün MEB Yenilikçilik Ödüllerindeki Başarısı...

Müdürlüğümüzün MEB Yenilikçilik Ödüllerindeki Başarısı...

Eğitim Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürütülen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde başarının adı yine Afyonkarahisar oldu. 2016-2017 eğitim öğretim yılında 3357 başvuru alınmış ve ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasın ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlenmiştir. Daha sonra gerçekleştirilen saha ziyaretleri sonucunda 44 ilin 106 çalışması Bölgesel Ödül almaya hak kazanmıştır.

            Afyonkarahisar Bölge Birincisi olarak farkını yine ortaya koydu. İlimiz toplam 3 çalışma ile bölgesel ödül almaya layık görülerek Türkiye yedincisi, Ege Bölgesinde ise birinci olmuştur.

Bölgesel Ödül almaya hak kazana projelerimiz;

-Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğru Analiz Doğru Hedef

-Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Münazara İle Okula Devam

-Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi, Konuşan Duvarlar

            İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz eğitim ve öğretimde yenilikçiliğe önem veren, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda değişimi ve gelişimi sağlamada öncü kurumu olma anlayışıyla fark oluşturmaya devam etmektedir.

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, ilimizin bu başarısında emeği geçen yönetici, öğretmen, öğrenci ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ettiğini ifade etti.  

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.