AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müze-Okul Projesi Protokolü İmzalandı…

Müze-Okul Projesi Protokolü İmzalandı…

Müze-Okul Projesi Protokolüne İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR ve Afyonkarahisar Arkeoloji Müze Müdürü Mevlüt ÜYÜMEZ katıldı.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında, “Müze-Okul Projesi” protokolü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR tarafından  imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN imzalanan protokolle ilgili olarak; “Eğitim alanında yeteri kadar kullanılmayan müzelerin eğitimde etkin bir biçimde kullanılması, okul ve müze işbirliği çalışmalarının yaygınlaştırılması, çağdaş müzecilik anlayışının uygulanacak programlarla eğitime entegresini ve edilgen bir müzecilik anlayışından etkin, dinamik ve katılımcı bir müzecilik anlayışı ile öğrenci ve öğretmenlerin bilgi ve deneyimlerinin arttırılması, geçmişini, kültürünü bilen yaşayarak öğrenen nesillerin yetişmesinin sağlanması amacıyla ilkokul ve ortaokul öğrencilerini kapsayan protokolü imzaladık. Hayırlı olsun” dedi.

Fotoğraf çekimiyle imza töreni sona erdi.

02-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.