AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nevruz Bayramını Coşkuyla Kutladık …

Milli birlik ve beraberliğin, birlikte yaşama isteğinin güçlenmesini sağlayan geleneklerin, göreneklerin, inançların sergilendiği, bolluk ve bereketin işareti, huzur ve barışın sembolü olan Nevruz Bayramı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ ın ve davetlilerin katılımıyla 23 Mart 2015 Pazartesi günü ilimiz Merkez Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kutlandı.
Nevruz Bayramını Coşkuyla Kutladık …

    Saygı duruşu  ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Uğur TOZAN yaptı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN Nevruz’un bütün insanoğlunun ve kainattaki bütün varlıkların bayramı olduğunu belirtti ve ardından temsili demir dövme törenine geçildi. Öğrenciler tarafından şiirler okundu, bağlama eşliğinde türküler söylendi ve yöresel halk oyunları sunuldu. Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek – İçecek Bölümü öğrencilerinin dekor çalışmaları sergilendi.

    Programın organizasyonunda emeği geçen Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

 

 

  

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.