AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret …

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Öğrencileri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gürbüz BIDIK ve Okul Müdürü İbrahim DİYAR ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ ı ziyaret ettiler...
Öğrencilerden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret …

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Öğrencileri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gürbüz BIDIK ve Okul Müdürü İbrahim DİYAR ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ ı ziyaret ettiler. 

Batuhan Ulukütük, Muharrem Yiğit Denk, Nermin Kübra Balı ve İrem Beyza Keskinoğlu isimli öğrenciler getirdikleri çiçekleri Sayın YALÇIN’ a sundular ve 8D sınıfı öğrencisi Nermin Kübra Balı İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamına oturdu. Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN kendisini ziyarete gelen çocukların nezdinde tüm öğrencilerin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını içtenlikle kutladığını belirtti.

Öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN, “Ulusal egemenliğimizin teminatı sizlersiniz. Öğretmenleriniz sizleri milli değerlere sahip çıkan bireyler olarak yetiştiriyorlar. Sizlerin bu doğrultuda tam bir vatansever ve sorumluluk bilincini almış iyi eğitimli ve meslek sahibi bireyler olarak topluma hizmet edeceğinize inanıyorum” dedi.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.