AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Karne Coşkusu…

      28  Eylül  2015 tarihinde  başlayan 1.  Kanaat  Dönemini   başarılı  bir şekilde  bitiren öğrencilerimiz  bugün  büyük  bir  sevinçle  karnelerini  aldılar.
Öğrencilerimizin Karne Coşkusu…

     2015-2016 eğitim  öğretim  yılı 1. kanaat dönemi kapanış ve karne  dağıtım töreni saat 14.00’te ilimiz  Merkez  Kadaifçioğlu  İlkokulunda yapıldı. Törene  Sayın  Valimiz  Hakan Yusuf GÜNER , İl Millî  Eğitim Müdür  Vekili Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürlerimiz Muammer  DEMİRCAN, Hikmet TUNCER,  Gürbüz BIDIK, Mustafa  KOÇAK, Mustafa  AKÇİL ve  Kadaifçioğlu   İlkokulu  yöneticileri, öğrenci, öğretmen  ve  velileri  katıldı.  

   Valimiz Hakan Yusuf  GÜNER,  ilk  olarak Görme  Engelliler Özel Eğitim Sınıfını ziyaret  ederek  öğrencilerle ayrı ayrı sohbet  etti. Sınıf Öğretmeninden öğrencilerin akademik ve  sosyal gelişimleri ile  ilgili bilgiler  aldı. Öğrencilerimizin  bu anlamda çok  güzel  gelişimler gösterdiğini öğrenen Sayın Hakan Yusuf GÜNER öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ederek  öğrencilere  karnelerini dağıttı.  Daha sonra başka sınıfları da ziyaret eden Sayın Valimiz  burada  da öğrencilere  karnelerini  dağıtarak onlarla   karne  sevincini paylaştı. Öğrencilerle sohbet edip fotoğraf çekinen Sayın GÜNER,  “Çocuklarımızın iyi  yetişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bu yönde uyguladığımız EKAP projesinden olumlu dönüşler  alıyoruz, Projemize destek veren  tüm  müdürlerimizi tebrik ediyorum.”dedi ve bu yıl Bakanlığımızın yayımladığı Genelge gereğince tatilde öğrencilere ödev verilmeyeceğini  ama bunun  da çocuklarımızın televizyon veya iPad başında zaman geçirecekleri anlamına gelmediğini, bu konuda  ailelere görev düştüğünü, öğrencilerimizin kitap okumaya  teşvik  edilmelerinin  gerektiğini  vurguladı.

 

    Millî  Eğitim Müdür  Vekili  Mevlüt ÇINAR da  ilimiz  genelinde   bugün   132. 522 öğrencimiz  ve  8713   öğretmenimizin  karne  sevinci  yaşadığını,  güzel  bir  tatili  hak  eden  öğretmen  ve öğrencilerimizin   bu mutluluğunu  paylaştıklarını belirtti. Öğretmenler  odasında  Kadaifçioğlu İlkokulu  öğretmenleriyle  gerçekleştirilen  sohbetin  ardından  tören sona  erdi.

22-01-201622-01-201622-01-201622-01-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.