AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Karne Coşkusu…

Öğrencilerimizin Karne Coşkusu…

        2017-2018 eğitim öğretim yılı 1. kanaat dönemi kapanış ve karne dağıtım töreni Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Törene Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürlerimiz Adem KARAKELLE, Hikmet TUNCER, okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.  

        Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle ayrı ayrı sohbet etti. Öğretmenlerden öğrencilerin başarı durumları ile ilgili bilgiler aldı. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi gayretli çalışmalarından dolayı tebrik etti. Öğrencilerimize karnelerini dağıttı.  Öğrencilerle fotoğraf çektiren Sayın TUTULMAZ, “Çocuklarımızın iyi yetişmesi için çaba harcıyoruz, Bakanlığımızın yayımladığı genelge gereğince tatilde öğrencilere ödev verilmeyeceğini ama bunun da çocuklarımızın televizyon veya bilgisayar başında zaman geçirecekleri anlamına gelmediğini, bu konuda ailelere görev düştüğünü, öğrencilerimizin kitap okumaya teşvik edilmelerinin gerektiğini vurguladı.

 

        Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN da ilimiz genelinde bugün 133.100 öğrencimiz ve 9186 öğretmenimiz 1. dönemi başarılı ve huzurlu bir biçimde tamamladılar, güzel bir tatili hak eden öğretmen ve öğrencilerimizin bu mutluluğunu paylaştıklarını belirtti. Öğretmenler odasında öğretmenlerle gerçekleştirilen sohbetin ardından Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oluşturulan Z Kütüphanenin protokol üyeleri tarafından ziyaret edilmesiyle program sona erdi.

19-01-201819-01-201819-01-201819-01-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.