AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Karne Coşkusu…

Öğrencilerimizin Karne Coşkusu…

18 Eylül 2017  tarihinde başlayan eğitim öğretim yılını başarılı bir şekilde bitiren öğrencilerimiz bugün büyük bir sevinçle karnelerini aldılar.

2017-2018 eğitim öğretim yılı 2. kanaat dönemi kapanış ve karne dağıtım töreni ilimiz Merkez Nurettin Karaman İlkokulunda yapıldı. Törene Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcısı Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürlerimiz Muammer DEMİRCAN, Hikmet TUNCER,  Gürbüz BIDIK, Mustafa KOÇAK, Adem KARAKELLE, Selman EKİCİ ve Nurettin Karaman İlkokulu yöneticileri, öğrenci, öğretmen ve velileri katıldı.  

Valimiz Mustafa TUTULMAZ, tek tek 1. sınıfları gezerek öğrencilerle ayrı ayrı sohbet etti. Sınıf öğretmenlerinden öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimleri ile ilgili bilgiler aldı. Öğrencilere karnelerini dağıttı. 

Öğrencilerle fotoğraf çektiren Sayın TUTULMAZ,  “Çocuklarımızın iyi yetişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Sizler yaz tatilinizi dinlenerek ve kitap okuyarak geçirin yeni eğitim öğretim yılına dinlenmiş olarak başlayın diyerek tavsiyelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN da ilimiz genelinde bugün 133.654 öğrencimiz karne sevinci yaşadığını, güzel bir tatili hak eden öğretmen ve öğrencilerimizin bu mutluluğunu paylaştıklarını belirtti. Program öğrencilerin hazırlamış olduğu sema ve halkoyunları gösterileri ile devam etti.

Farklı dallarda başarılı olan öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile karne dağıtım töreni sona erdi.

08-06-201808-06-201808-06-201808-06-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.