AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı...

Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı...

            Değerli Meslektaşlarım;

      Öğretmenlik dünyanın en kıymetli mesleğidir. Sevginin, hoşgörünün  ve tüm temiz duyguların bir arada barındığı sınıflarda bütün zamanını öğrencileriyle paylaşmak demektir öğretmen olmak. Yaşamı elleriyle şekillendiren eğitimciler bilirler taze bir yaşama dokunmanın hazzını. Öğretmenler yeni bir hayata renk verebilmek için her öğretmen gece-gündüz demeden çalışır. Önüne çıkan tüm zorluklara rağmen asla vazgeçmez öğretmenler. Bayrağımızın dalgalandığı her köşeyi ’’ Sıla’’ bilen öğretmenlerimiz vardır. Değerli öğretmenlerim; ülkemiz için yaptığınız fedakarlıklar için minnettarım.

          Değerli Meslektaşlarım;

    Unutmamalıyız ki bize düşen en önemli görev vatanımıza ve öğrencilerimize sahip çıkmak, onlara  örnek olmaktır. Biz ülkemizi ve yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençleri bugünden şekillendiriyoruz. Evlatlarımızı  her tür tehlikeden, tuzaktan uzak kalacak şekilde yetiştirmeliyiz. Hainlere asla fırsat vermemeliyiz. Gül devşiren ellerinizle ülkemizi  gül bahçesine çevirecek nice nesiller yetiştirmeniz dileğiyle.

 

     24 Kasım 1981 Gününden bu yana kutladığımız  Öğretmenler Günümüzü en içten duygularla kutluyorum. Başta  Başöğretmen ATATÜRK  olmak üzere  tüm şehit öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, saygılarımı sunuyorum.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.