AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimiz Şiirin Büyülü Dünyasında Bir Araya Geldi...

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce Rehberlik Araştırma Merkezinde ilimizde  görev yapan öğretmenlerimizin katılımıyla  Sümer İmam Hatip Ortaokulu ve Ali Çağlar Anadolu Lisesi’nin  ev  sahipliğinde  hazırlanan şiir  dinletisi programı  gerçekleştirildi.
Öğretmenlerimiz Şiirin Büyülü Dünyasında Bir Araya Geldi...

      29 Aralık 2015 saat 19.00’da yapılan  programa sürpriz konuk olarak Vali Yardımcısı Erhan GÜNAY, Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve şiir dinletisinde  yer  alan öğretmenlerimiz  katılmıştır. Vali   Yardımcısı  Sayın Erhan  GÜNAY’ın Necip Fazıl KISAKÜREK’in “Mehmet’e Mektup” adlı şiirini seslendirdiği programda Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN da Erdem BAYAZIT’ ın “Sana, Bana, Vatanıma, Ülkemin İnsanlarına” adlı şiirini okumuştur. Sümer İmam Hatip Ortaokulu’ndan Meryem SALİ ve Rahime TÜRKMEN, Işıklar Kocatepe Ortaokulu’ndan Ayşegül DEMİREL, Ali Çağlar Anadolu Lisesi’nden A. Kenan ERDEM, İbrahim ATAY, Yıldırım GÜLBEYAZ, AKÜ Mühedislik Fakültesi Araştırma Görevlisi Burak ARSEVEN ve Edebiyat Bölümü öğrencileri Büşra KÜYMEN ile  Serdar ALTUNTAŞ’ın katkılarıyla gerçekleştirilen şiir dinletisine seyircilerin ilgisi büyük oldu. Çayırbağ Gazi Ortaokulundan  Erhan ORHAN ve Ali Çağlar Anadolu Lisesi öğrencileri  de  dinletiye fon müziği yaparak ve şarkılar  sunarak     katkıda  bulunmuştur.

 

    Programın  kapanış konuşmasını yapan  Müdürümüz  şiirin öneminden ve insanları  birleştirici gücünden bahsetti. Bu  tür programların öğretmenlerimiz  arasındaki  diyaloğu daha  da  güzel  bir  hale  getireceğini söyleyerek bu  güzel  programa  katkı sağlayan  herkese  teşekkür  ettiğini ifade  etti.

31-12-201531-12-201531-12-201531-12-201531-12-2015

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.