AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sağlığı ve Sıfır Atık Ödül Töreni İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımıyla Yapıldı...

Okul Sağlığı ve Sıfır Atık Ödül Töreni İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımıyla Yapıldı...

Ödül Törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Deniz FIRAT, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü H.Vahit OKUMUŞER İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Fatih AKÇİL, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Mustafa KOÇAK, Muammer DEMİRCAN, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Hakan GÜDÜCÜ ve okul müdürleri katıldı.

Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR yaptığı açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Beslenme Dostu Okul ve Beyaz Bayrak Projelerinde Sağlık Müdürlüğümüzle birlikte çalıştıklarını,927 okulumuzun denetimlerini birlikte yaptıklarını, denetimler sonucunda 350 okulumuzun Beyaz Bayrak almaya hak kazandığını, Sıfır Atık Projesinin de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzle birlikte yürütüldüğünü belirtti.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Deniz FIRAT yaptığı konuşmasında Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte yürütülen projelerin öneminden bahsederek gelinen süreçten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  törende yaptığı konuşmada; "Katkılarından dolayı Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüze, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımıza dolayı teşekkür ediyorum. Bu belgeleri almaya hak kazanmış olan merkez ve ilçelerimizdeki tüm kurumlarımızı tebrik ediyorum. Göndere çektiğiniz bayraklarınızın hiç inmemesini temenni ediyorum dedi." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyelerinin 253 okulumuza Beyaz Bayrak Sertifikası,98 okulumuza Beslenme Dostu Okul Sertifikası, sıfır atık projesine katılım sağlayan 24 okulumuza Teşekkür Belgesi, Türkiye'de 40 okul içerisine giren Emirdağ Ali Rıza ve Havva Kara Anaokulumuza Çevre Beratı ve Eko Okullar Programı kapsamında Toki Fatma Aliye Anaokulumuza Yeşil Bayrak vermesiyle tören sona erdi.

26-06-201926-06-201926-06-201926-06-201926-06-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.