AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Terki Yaşam Terki Projesi Çalıştayı Yapıldı...

Okul Terki Yaşam Terki Projesi Çalıştayı Yapıldı
Okul Terki Yaşam Terki Projesi Çalıştayı Yapıldı...

         Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge biriminin hazırladığı, TR 33 Bölgesi illeri olan Kütahya, Manisa, Uşak’ın ortak olduğu ‘OKUL TERKİ YAŞAM TERKİ’ adlı projemizin faaliyetlerinden olan çalıştay Manisa´ da  16-17 Şubat’ta yapıldı. Çalıştay oturumlarında okul müdürleri, rehber öğretmenler ile branş öğretmenleri okulların durumu ile ilgili sunum yapıldı.

     

      Okul terki ve devamsızlıklarıyla beş ana başlık altında görüşüldü ve katılımcıların önerileri alındı. Bu öneriler rapor haline getirildi ve daha sonraki konu ile ilgili çalışmalarda başvurulacak kaynak olarak Ar-ge birimlerince kayıt altına alındı.

 

      Çalıştay projenin ilk adımlarından olup anket, fizibilite çalışmaları ,e-kitap ve proje kitabının basımı şeklinde planlanan proje faaliyetleri devam etmektedir.

20-02-201720-02-201720-02-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.