AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumuzdan Türkiye Birinciliği...

21-24 Ocak 2015 tarihinde Türkiye Aşçılar Federasyonu bünyesinde bulunan Şefler Birliği tarafından düzenlenen 7 nci uluslararası ALTIN KEP yarışmasında İlimiz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turizm Otelcilik kategorisinde üç öğrencimiz öğretmenleri Emrah İşisağ ve Beysun Güneri rehberliğinde Türkiye birincisi olmuştur.
Okulumuzdan Türkiye Birinciliği...

İlimize birincilik ödülü getiren öğrenciler Celal Karakaya, Yaşar Can Ondun ve Cansel Biçer beraberinde; Okul Müdürü Uğur Tozan ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN tarafından kabul edildi. Aynı ekibin aşçıbaşı İbrahim Malkoç ve aktar  Soner Çakır´ın sponsorluğu ve katkılarıyla İstanbulda düzenlenecek Uluslararası Mutfak Günleri Yarşmasına da Liseler arası kategoride katılacakları bilgisini alan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın YALÇIN öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek katılacakları yarışmada başarılar diledi. Öğretmen ve öğrenciler kitapla ödüllendirildiği görüşmede okumanın önemine de vurgu yapıldı.

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.