AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okuryazarlık Seferberliği Toplantısı Yapıldı...

Okuryazarlık Seferberliği Toplantısı Yapıldı...

Okuryazarlık seferberliği toplantısı Rehberlik Araştırma Merkezi Konferans Salonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın başkanlığında, Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Şube Müdürü M. Hüseyin BEBER, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Murat DİKTAŞ ile merkez ve merkeze bağlı tüm resmi/özel okul-kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN açılış konuşmasında “Okuryazarlık Seferberliği ile ilgili Türkiye genelinde başlatılan bu çalışmanın ilimizde de başarıya ulaşması için okullarımızda görev yapan idareci ve öğretmenlerimize önemli görevler düştüğünü belirtti. Okullarımızın kendi bölgelerinde tespit edilen okuma yazma bilmeyen vatandaşların, okullarda kursa alınmaları, bunu yaparken de Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile işbirliği yaparak açmaları gerektiğini belirtti”.

Toplantı açılacak kurslarda yaşanabilecek sorunlar ve çözüm yolları hakkında fikir paylaşımının ardından sona erdi.          

01-03-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.