AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokullar Arası Ulusal Robot Yarışması ilimizde Yapılacak...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonu ile ülke genelinde robot meraklısı ortaokul öğrencileri, yaptıkları robotların marifetlerini sergileme ve yarışmak üzere Robot Afyon Ortaokullar Arası Ulusal Robot Yarışması kapsamında Afyonkarahisar’da buluşuyor.
Ortaokullar Arası Ulusal Robot Yarışması ilimizde Yapılacak...

Afyonkarahisar Belediyesi´nin destek verdiği Robot Afyon Ortaokullar Arası Ulusal Robot Yarışmasına, ülke genelinden 40´ı aşkın ortaokul ile 300´ü aşkın öğrenci ve danışman öğretmenin katılması bekleniyor.

Yarışma, 28-29 Ekim 2017 Cumartesi-Pazar günleri Süleyman Demirel Fen Lisesi Spor Salonunda yapılacak.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği Robot Afyon Ortaokullar Arası Ulusal Robot Yarışmasına Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi, Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu, Güzel Sanatlar Lisesi, Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi katkı verdiler.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yarışmalara katılacak öğrencilerimize başarılar diledi.

18-10-201718-10-201718-10-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.