AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmangazi Anadolu Lisesi Tarafından Hazırlanan Filografi Sergisinin Açılışı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Tarafından Yapıldı...

Osmangazi Anadolu Lisesi Tarafından Hazırlanan Filografi Sergisinin Açılışı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Tarafından Yapıldı...

Çivi ile telin sanata dönüştüğü Filografi Tekniğinde okullar tarafından hazırlanan ilk serginin açılışı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından yapıldı.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın YALÇIN; öğrencilerimizin el becerilerinin geliştirilmesinin akademik başarıya olumlu katkı yaptığını belirtti. Okullarımızın sosyal ve kültürel faaliyetlere daha fazla önem vermesinin başarıyı arttıracağını belirtti. Sergide görev alan öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; öğrencilerimizin geleceğe yönelik düşünceleri, çalışmaları ile ilgili bilgiler alarak, akademik başarının yanı sıra sanatsal ve kültürel faaliyetlerin de önemini belirtti. Bu tür faaliyetlerin gurur verici olduğu dile getirerek hazırlanan eserlerin 7-8 Mayıs tarihlerinde Park Afyon AVM de sergileneceğini de belirtti.

Sergi hakkında bilgi alışverişinin bulunulmasının ardından açılış hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.  

07-05-201807-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.