AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Özel Eğitim Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Işıklar Balı Sultan İlkokulu Sınıf Öğretmeni Selma AYDIN, Okul Öğrencileri ve Özel Eğitim Öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı makamında ziyaret etti.

Sabır, Sebat, Şükür Yürüyüşü adı altında Değerler hareketi kapsamında Ramazan Ayının değerini anlamak ve anlatmak amacıyla Işıklar Balı Sultan İlkokulu Okul Öğrencileri davul eşliğinde maniler söyleyerek  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a kısa bir sunum yaptılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; '' Ramazan Ayının güzelliğini, milli ve manevi değerlerimizi de unutmadan hatırlattığınız için teşekkür ederim. Öğretmenlerinizi ve sizi gönülden tebrik ediyorum'' dedi.

Günün anısına hediye takdimi ve toplu hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından öğrencilerimizin kurumumuz personeline kısa bir sunum yapmasıyla ziyaret sona erdi.

25-05-201925-05-201925-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.