AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özlem Özyurt Ortaokulu Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımıyla Açıldı…

Öğrencilerimizin oyun oynayarak karar verme, problem çözme, dikkat, hafıza, konsantrasyon, organizasyon, akıl ve mantık yürütme, görsel algı, soyut düşünme, yaratıcılık gibi pek çok beyin fonksiyonumuzu harekete geçirip, geliştirmesi amacıyla kurulan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın  katılımıyla açıldı.
Özlem Özyurt Ortaokulu Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımıyla Açıldı…

Özlem Özyurt Ortaokulu’nda düzenlenen atölye açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK, Özel  Bahçeşehir Okulları Kurucusu Abdullah TAŞ ,Kurum Yöneticileri ve Proje Ekibi, okul müdürleri, öğrenci velileri, öğretmen ve öğrencilerimiz  katıldı.

Açılış konuşmasında Okul Müdürü Adem AKPINAR, okullarında2023 Eğitim Vizyonu kapsamında kurdukları atölyeler hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Bahar şenliklerinde öğrencilerimiz şiirlerini okudu. Ardından anasınıfı öğrencilerimiz etkinliklerini sundu. Halk oyunları ekibinin gösterileri ilgiyle izlendi.

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Özlem Özyurt Ortaokulu’nda Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi açılışını yaparak; “ Akıl ve Zeka Oyunları Atölyelerinin öğrencilerimizin yeteneklerine yenilerini eklemelerini sağlayacakları kaliteli bir ortam, akademik başarılarına da katkı sağlayacağına inanıyorum. Atölyelerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Öğrencilerimizin derslerinden geri kalmadan boş zamanlarında atölyeleri etkili bir şekilde kullanmaları çok önemli. Emeği geçen Özel Bahçeşehir Okulları ve Özlem Özyurt Ortaokulu yönetici ve öğretmenlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın  da katıldığı öğrencilerle oyun etkinliklerinin ardından program sona erdi.

11-04-201911-04-201911-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.