AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımlarıyla Başladı...

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımlarıyla Başladı...

Süleyman Demirel Fen Lisesi Konferans salonunda Zafer Kalkınma Ajansının desteklediği eğitim açılış programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN,  AR-GE personeli ve eğitim alacak öğretmenler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından proje sorumlusu Nursefa KARA proje ile ilgili bilgilendirme yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN konuşmasında: “Faaliyetimizin hayata geçmesi ve başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla ilimizde bulunan 41 öğretmene verilecek eğitimin proje çalışmalarına olumlu katkılar sağlayacağını belirterek, farklı kurumların desteklediği proje çağrı programlarının genel amaç ve önceliklerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunulacaktır. Bununla beraber faaliyetimiz sonucunda katılımcılar, okullarındaki öğrencileri AB Gençlik Programı kapsamında proje yazmaya teşvik edecek ve böylece öğrenci grupları ilgi duydukları bir konu etrafında gençlik değişimini kendileri planlayacak ve yurt dışındaki projelere katılabileceklerini ifade ederek” sözlerini tamamladı.

 

Eğitimler 5 gün sürecek olup, yapılacak faaliyetler sonunda sertifika verilmesi ile tamamlanacaktır.

18-12-201718-12-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.