AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi...

Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi...

Milli Eğitim Bakanlığımız ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan 'Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü' çerçevesinde yapılan Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü SERTESER, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa GÜL, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Mehmet İVECEN katıldı.

Toplantıda, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde döner sermaye kapsamında üretilen Kimyevi ürünler ile Mobilya malzemelerinin satışı görüşüldü. Döner Sermaye kapsamında Karbondioksit ve kuru kimyevi madde ile yangın tüpü dolumu ve mutfak ocaklarına sprinter yapılmasına karar verildi. Ayrıca Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde Lazer Kesim Makinası yapıldığı belirtildi.

Toplantı alınan kararların imzalanmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.