AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik Öğretmenleri Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımı İle Yapıldı…

Rehberlik Öğretmenleri Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Katılımı İle Yapıldı…

Afyonkarahisar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN, Afyonkarahisar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Yılmaz ÜLGER  ilimiz merkez ve ilçelerinde görev yapan tüm rehberlik öğretmenleri katıldı.

Rehberlik ve Araştırma Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Yıl süresince tüm rehber öğretmenlerimizle üç kez değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Bugünkü toplantımızda da PDR hizmetleri ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirmeler yaparak, özel eğitim alanıyla ilgili değerlendirmelerde bulunacağız. Okullarımızda ve kurumlarda öğretmenlerimizle işbirliği yaparak eğitime katkılarınızın yanı sıra öğrencilerimize her konuda rehberliğiniz de çok önemli. 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında sizlere de büyük görev düşmektedir. Öğrencilerimizi yetenekleri doğrultusunda yönlendirerek başarılara birlikte imza atalım. Hepinize başarılar diliyorum’’ dedi.

Soruların cevaplandırılması, dilek ve temennilerin ardından program sona erdi.

06-03-201906-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.