AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlıklı Dişler İçin Eğitimde İşbirliği Etkinlikleri...

Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Kocatepe Üniverstesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen “Eğitimdeİşbirliği Protokolü” kapsamında sürdürülen Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Beslenme Komisyonunun etkinlikleri çerçevesinde; Afyonkarahisar Belediyesinin sağladığıdiş fırçası ve macunları Erenler İlköğretim Kurumu’ nda Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Yalçın, Müdür Yardımcımız Sayın Fatih Akçil, Şube Müdürümüz Sayın Gürbüz Bıdık, Belediye Beyaz Masa Müdürü Gökhan Avcı ve Komisyon üyesi okul müdürlerimizin katılımı ile dağıtıldı.
Sağlıklı Dişler İçin Eğitimde İşbirliği Etkinlikleri...

 

Erenler İlköğretim Okulu’ ndaki ziyarette Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Çoban belediyeciliğin sadece yol, su, kanalizasyon gibi hizmetlerle sınırlı kalmadığını eğitime de her zaman destek olduklarını belirterek aynı zamanda okulumuza öğrencilerin ihtiyaçlarında kullanılmak üzere okula 2 adet diz üstü bilgisayar, 2 adet projeksiyon cihazı, bir adet LED TV, satranç takımı ve spor malzemeleri hediye etti.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Belediye Başkanımız ve İl Milli Eğitim Müdürümüz, sağlıklı beslenmenin diş sağlığından geçtiğini belirterek dişlerimizi düzenli fırçalamanın önemi konusunda öğrencilere tavsiyelerde bulundular. Eğitime desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Yalçın Belediye Başkanımıza teşekkür etti. Eğitimde İşbirliği Protokolü kapsamında ilimizdeki 22 okula 2 bin 750 adet diş macunu ve diş fırçası dağıtılacak.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.