AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Masa Tenisi Takımımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Şampiyon Masa Tenisi Takımımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Naim ULU kaptanlığındaki; Yasin TURGUT, Mehmet KAVAK ve Yaşar VAROL'dan oluşan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Masa Tenisi Takımımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek Türkiye genelinde düzenlenen Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvaları hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Masa Tenisi Takımı Sporcularımız sohbetleri sırasında nazik kabullerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür ederek 23.12.2019 tarihinde Kocatepe Spor Kompleksi Çiğiltepe Spor Salonu'nda düzenlenen, Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakalarına 12 takımın katıldığını anlattılar. Çok çekişmeli geçen maçlar sonucunda ilk elemeleri geçen 6 takımın final müsabakalarında birbirleri ile mücadele ettiğini, bu müsabakalar sonucunda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü temsil eden takımımızın il şampiyonu olduğunu belirterek duydukları haklı gururu paylaştılar.

Sporcularımızı başarılarından dolayı tek tek tebrik ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakalarında, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü temsil eden takımımız oyuncuları zorlu müsabakalar sonunda alınlarının teriyle şampiyon olarak bizleri gururlandırdı. Haziran ayında Balıkesir'de yapılacak olan bölge müsabakalarına katılma hakkı kazanan takımımıza şimdiden başarılar diliyorum. İlimizde yapılan maçlarda centilmence mücadele eden diğer takımlar ile oyunculara da ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Masa Tenisi Takımı Sporcularımızla hatıra fotoğrafı çekimleriyle ziyaret sona erdi.

14-01-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.