AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sandıklı Yunus Emre Anadolu Lisesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Sandıklı Yunus Emre Anadolu Lisesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Sandıklı Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa ÖZKÖSE ve öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'ı makamında ziyaret etti.  Değerler Eğitimi esas alınarak ilçemizin önemli bir değeri olan Yunus Emre'nin sevgi ve hoşgörü öğretisi doğrultusunda tanıtılması, farkındalık oluşturulması amacıyla proje paydaşlarıyla birlikte düzenlenecek 'Sevgiye Davet' etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; "Sandıklı Yunus Emre Anadolu Lisesi, Bera Koleji, Sandıklı Meslek Yüksek Okulu ,Yunus Emre İlköğretim Kurumu ve Sandıklı Belediyesi  ortaklaşa güzel bir proje hazırlamış. Proje kapsamında sunacakları Yunus Emre ve hocası Tabduk Emre'yi anma programında emeği geçenlere teşekkür ediyorum " dedi.

Okul Müdürü Mustafa ÖZKÖSE'nin İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı 26.05.2019 tarihinde düzenleyecekleri programa davet etmesiyle ziyaret sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.