AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM’dan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret...

Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM  07.12.2016 Çarşamba Günü İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ziyarette bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz  Sayın Valimizi karşıladılar. 
Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM’dan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret...

          Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM  İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileriyle sohbet etti.Eğitimin önemini vurgulayan Sayın  Valimiz eğitim camiasının bir ülkenin kalbi olduğunu ifade etti.Kendi abisinin de öğretmen olduğunu aktaran Sayın Valimiz öğretmenliğin fedakarlıkla taçlandırılması gerektiğinin altını çizdi.Sohbet sırasında kaymakamlık yaptığı dönemde öğretmenlerle yaşadığı ilginç olayları da paylaştı.İdarecilerimize tavsiyelerde bulundu.Eğitim   problemlerinin  uzun süre gözlemlenmesinin önemini belirtirken gözlem sonuçlarının en iyi biçimde  değerlendirmesi gerektiğini hatırlattı. Öğrencilerimiz için en doğru öğretim yöntem –tekniklerinin kullanılmasının zorunlu olduğunu da  sözlerine ekledi.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sayın Valimize ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek verdikleri tavsiyeleri mutlaka göz önünde bulunduracaklarını ve daima kendilerinin tavsiyelerine açık olduklarını sözlerine ekledi.Ayrıca Sayın Valimize İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yaptığımız çalışmalarla ilgili kısa bir bilgilendirme yaptı.

 

        Ziyaret  Sayın Valimiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecilerin toplu fotoğraf çektirmeleriyle son buldu.

07-12-201607-12-201607-12-201607-12-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.