AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ VE İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hayırseverlerimizle Protokole İmza Attı...

12 derslikli Hacı Sultan Hüsnü ULU İmam Hatip Ortaokulu yapımı için bağışta bulunan Hüsnü ULU yapılan protokolle Şahitler Kayası 24 Derslikli Anadolu Lisesinin öğretmenler odası ve konferans salonunun donatımı için de bağış yaptı. Emekli İmam İbrahim KESER de Osman Attila İlköğretim Okulu bahçesine 5(beş) derslikli Anaokulu yapımı için bağışta bulundu.
Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ VE İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hayırseverlerimizle Protokole İmza Attı...

İmza törenine Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa DİNÇGEZ, gönüllü bağışçılarımız Hüsnü ULU ve İbrahim KESER katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ’a ve hayırseverlere yapılacak okulla ilgili bilgiler vererek hayırseverlerimize teşekkürlerini iletti.

 

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ hayırseverlerimizin, bu tür okul yapımlarındaki destekleri bizlerin ve tüm kamu görevlilerinin heyecanını artırıyor.  Daha büyük bir azimle çalışma gayretimizi artırıyor.  Bu konuda emeği geçen hayırseverlerimize teşekkür ediyorum ve diğer hayırsever vatandaşlarımızı da benzer şekilde okul yapmaya davet ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.

 

Protokolün imzalanması ve fotoğraf çekiminin ardından tören sona erdi.

02-07-201802-07-2018

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.