AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Selçuklu İlkokulunun Z-Kütüphanesi Açıldı...

Selçuklu İlkokulunun  Z-Kütüphanesi Açıldı.
Selçuklu İlkokulunun  Z-Kütüphanesi Açıldı...

       Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünce finanse edilen Selçuklu İlkokulu bünyesinde Z-kütüphane açılışı Sayın Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürlerimiz Gürbüz BIDIK, Hikmet TUNCER, Mehmet KUTLUCA, okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

          Z-Kütüphane açılışında söz alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN kütüphanemizde kitapların yanı sıra oyun ve dinlenme alanlarının da bulunduğunu öğrencilerimizin eğitimine destek olmak için her türlü fırsatın değerlendirildiğini belirtti. Kütüphaneleri cazibe merkezi haline getirerek öğrencilerimizin zihinlerinin  de zenginleştirileceğini  ifade ederek böyle mekanların yalnızca öğrenciler için olmadığını öğretmen ve velilerimizin de faydalanmalarını istediklerini sözlerine ekledi.

         Sayın Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY  Z- kütüphanelerden herkesin yararlanması gerektiğini, bu kütüphanelerin bir anlamda topyekûn bir eğitim  seferberliği çerçevesinde planlanmış olduğunu ifade etti.

 

           Z-kütüphanenin incelenmesinin ardından açılış programı tamamlandı.

23-02-201723-02-201723-02-201723-02-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.