AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın 2019 Etkinliğinde Öğrencilerimiz Film İzledi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN etkinlik kapsamında ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizle birlikte film izledi.
Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın 2019 Etkinliğinde Öğrencilerimiz Film İzledi...

Park Afyon Sinema Salonlarındaki "Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın 2019" etkinliğine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN, İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Mehmet TANIR, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Film öncesi öğrencilerimizle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; " Milli Eğitim Bakanlığımız, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında öğrencilerimizde ve toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye faydalı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal gücünün gelişmesine imkan sağlamak, anı kültürü oluşturmak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın 2019 İş Birliği Protokolü imzalanmıştı. Bu Kapsamda ilimiz genelinde yaklaşık beş bin öğrencimizi sinemayla buluşturacağız" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN filmden sonra öğrencilerimizin etkinlikle ilgili yorumlarını dinleyerek ziyaretini sonlandırdı.

30-05-201930-05-201930-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.