AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Spor Branşları Tanıtım Toplantısı Yapıldı...

       24  Şubat 2016 Çarşamba günü saat 10.00’da Fen Lisesi konferans salonunda Millî Sporcular ile ilimiz merkez ve merkeze bağlı   okullarında görev yapan Beden  Eğitimi  Öğretmenleri / öğretmenler toplantıda buluştu. 
Spor Branşları Tanıtım Toplantısı Yapıldı...

       İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Gençlik Hizmetleri ve  Spor İl  Müdürü Yunus TORTOP ve Millî Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa  AKÇİL’in de katıldığı toplantıda aktivitesi çok yaygın olmayan  spor  branşlarının tanıtımı  yapıldı.

    Gençlik Hizmetleri ve  Spor İl  Müdürü Yunus TORTOP  konuşmasında yeni spor tesislerinin tanıtımını yaptı  ve  tesislerin 24  saat  açık  olduğunu,  her zaman Beden  Eğitimi Öğretmenlerinin ve okul sporları  müsabakalarının hizmetinde olduğunu belirtti.

   Millî  Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ise sporun öneminden ve gençlerin  spora yönlendirilmesinin gerekliliğinden bahsetti. Yeni Spor kompleksinin ilimiz için, ilimiz gençleri ve çocukları  için çok büyük bir kazanç olduğunu, bu fırsatı değerlendirebilen çok önemli sporcuların bu tesislerde  yetişeceğini söyledi. Bugün düzenlenen bu toplantının ise çok çeşitli spor dallarının tanınması ve uygulanması noktasında çok isabetli olduğunu  ifade etti.

    Konuşmalardan sonra Millî Sporcu olan Beden Eğitimi öğretmenlerimiz   M. Çağrı BAYRAKTAR “curling”,  Yunus OTURSUN “güreş”, Funda BOZKURT  “oryantiring”, Merve ÖZTÜRK  ve Faik Dursun ÖZTÜRK “bocce” , Figen KAYA “halter”, Yahya IŞIK  ise “atletizm” spor branşlarının tanıtımını  yaptılar.

 

     Katılımcılarla toplu fotoğraf çekimi yapılmasının ardından tanıtım toplantısı sona erdi.

25-02-201625-02-201625-02-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.