AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tablet Dağıtımı Devam Ediyor ...

 Fatih Projesi ( Fırsatları Artırma Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) kapsamında ilimiz okullarındatablet dağıtımı devam ediyor. Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN tarafından 14 Ekim 2015 Çarşamba günüsaat 14.00’teKamil Miras Anadolu Lisesi’nde 10. sınıflardan 99 öğrenciye tablet dağıtıldı. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Millî Eğitim Şube Müdürümüz Hikmet TUNCER, Müdürlüğümüz BT İl Koordinatörü Mustafa GÜNAY ve Okul MüdürüYaşar KALEdetörenekatıldılar.  
Tablet   Dağıtımı  Devam  Ediyor ...

         Proje hakkında kısa bir bilgilendirme yapan Müdürümüz  eğitimin teknoloji ile geliştirilmiş olmasının  öğrenci, öğretmen ve ailelere sunulmuş büyük bir  fırsat olduğunu belirtti ve  tabletlerin amacına uygun kullanımının gerekliliğini vurguladı  ve  öğrencilere  hitap ettiği konuşmasında “Siz bizim için çok değerlisiniz, aileleriniz için çok değerlisiniz, öğretmenleriniz için de çok değerlisiniz ve bizlere emanetsiniz. Bizim bütün gayretimiz sizin iyi bir geleceğe ulaşabilmeniz için.”dedi. Ayrıca eğitim alanında bir başka büyük teknolojik güç olan EBA’ya dikkati çekti. Eğitim Bilişim Ağı olarak bilinen EBA’da bulunan ders içeriklerinin, etkinliklerin ve  tüm paylaşımların öğrenci ve öğretmenlere  büyük  kolaylıklar sağlayacağını söyledi.

           Tablet dağıtım töreninin ardından Millî Eğitim Müdürümüz, bir sınıfı ziyaret etti. Daha sonra  Kâmil Miras Anadolu Lisesi öğretmenleriyle öğretmenler odasında  kısa bir sohbet gerçekleştirdi.  

   

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.