AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyeleri ile Meslek Dersi Öğretmenleri Bir Araya Geldi...

Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyeleri ile Meslek Dersi Öğretmenleri Bir Araya Geldi
Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyeleri ile Meslek Dersi Öğretmenleri Bir Araya Geldi...

             Afyonkarahisar  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile AKÜ Teknoloji ve Mühendislik Fakülteleri arasında mesleki eğitime dayalı yapılan hizmetiçi eğitim işbirliği-öğretmen eğitimi protokolüne ilişkin yapılan çalışmaların devamı olarak Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünün ev sahipliğinde ve Şube Müdürümüz Mustafa AKÇİL ’in de katılımlarıyla okullardaki atölye ve laboratuvar öğretmenleri ile Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz YALÇIN,  Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Hüseyin BAYRAKÇEKEN, Otomotiv Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muhammet YÜRÜSOY, Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Abdurrahman KARABULUT, Makine Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. Yüksel OĞUZ, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serhat BAŞPINAR, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Y. Doç. Dr. Barış GÖKÇE, Mekatronik Mühendisliği Bölümünden Dekan Yardımcısı Y. Doç. Dr. İbrahim YAVUZ,  Otomotiv Mühendisliği Bölümü Arş Gör. Dr. Mehmet YUMURTACI bir araya gelerek sektörde güncel durum ve eğitimde gelecek vizyonu konusunda öğretmenlerimizle fikir alışverişinde bulundular.           

 

          Öğretim üyeleri teknolojik gelişmeler, mesleki ve teknik eğitimdeki yenilikler, sektörle ilgili araştırma geliştirme çalışmaları konusunda öğretmenlerimize bilgi verdiler. Projeler konusundaki danışmanlık desteği, AR-GE çalışmalarında desteklemeler, mesleki eğitimin problemleri ve çözüm yolları konularında da yapılacak çalışmalar görüşüldü. Öğretmen ve öğretim üyeleri  ilimizde mesleki eğitimde gerekli tüm çalışmalarda ortaklaşa hareket etme konusunda görüş birliği sağlanarak  toplantıya son verildi

18-11-201618-11-201618-11-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.