AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toki Sosyal Bilimler Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu…

Toki Sosyal Bilimler Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu…

Toki Sosyal Bilimler Öğrenciler Lisesi Müdürü Kemal ÇEKİÇ, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İsmail ÖZTÜRK ve okul öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek yazdıkları “Kayıp Dünya Hikayeleri” adlı hikaye kitabını takdim etti.

Okul Müdürü Kemal ÇEKİÇ ,Toki Sosyal Bilimler Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İsmail ÖZTÜRK’ün kurmaca gerçeklik üzerine öğrencileri Tunahan Hazar GÖKSEL, Mustafa BAHADIR, Rukiye  TAMTAM, Hüseyin CEYLAN, Emine Sümeyra UYSAL ve Nur Bağnu ÇİÇEK ile hazırlamış olduğu Kayıp Dünya Hikayeleri adlı hikaye kitabının yazım aşamasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN öğrencilerimize “Göstermiş olduğunuz çabayı takdir ediyorum. Azminiz hiç kırılmasın. Kaleminiz her geçen yıl daha da güçlensin” dedi. Okul müdürü ve öğretmenimizi de ayrıca gençlere verdikleri destekten dolayı kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

11-02-201911-02-201911-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.