AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açılışı Yapıldı...

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açılışı Yapıldı.
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açılışı Yapıldı...

           Ali Çetinkaya Ortaokulu ve Orhan Gazi İmam Hatip Ortaokulunun katkılarıyla hazırlanmış olan  TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı Ali Çetinkaya Ortaokulunda yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürleri, fen bilgisi öğretmenleri ve öğrenci grupları  yapılan açılışa katıldı.

          Açılış İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından yapıldı. Ardından Bilim Fuarında öğrencilerin yapmış oldukları çalışmalar misafirler tarafından ilgi ile karşılandı. Öğrencilerin Teleskopla uzay araştırmaları yapmaları, kuru buz deneyleri, üç boyutlu deneyler, kutsal mekânların üç boyutlu görselleri, organik temizlik ürünleri, elektrikli mekanik çalışmalar, icatlar katılımcıların ilgi odağı haline geldi.

 

          Bilim fuarıyla birlikte okulun resim sergisi ve bilim atölyesi de katılımcıların beğenisine sunuldu. Özel Eğitim sınıfı ve destek odasında eğitim gören öğrencilerimizin çalışmaları göz doldurdu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; öğrencilerimizin faaliyetlerini çok beğendiğini ifade ederken öğretmen, öğrenci ve idarecilerimizi tebrik ettiğini belirtti.

09-05-201709-05-201709-05-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.