AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 46. Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması’ nda Final Heyecanı….

2015 Yılı TÜBİTAK 46.Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması’ nda ilimiz Süleyman Demirel Fen Lisesi, “Plazma Ortamı İçindeki Elektron Yoğunluğunu Hall Efektiİle Tayin Etmek” isimli fizik alanındaki projesiyle Bölge Birincisi olarak Ankara’ da yapılacak olan Final Sergisine katılmaya hak kazandı.
TÜBİTAK 46. Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması’ nda Final Heyecanı….

İlimizden 11 okulun katıldığı Eskişehir Bölge Sergisi’ nde Bayat Çok Programlı Anadolu Lisesi Psikoloji, Çay Anadolu Lisesi ise tarih alanında Bölge İkinciliği derecesi almışlardır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü Spor Salonu’ nda geçtiğimiz hafta 8 ilden 100 okulun katılımıyla gerçekleşen Bölge Sergisi’ ne ilimizden katılan tüm okullarımıza teşekkür ediyor, Ankara’ da yapılacak olan TÜBİTAK 46.Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması Final Sergisi’ nde ilimizi temsil edecek olan Süleyman Demirel Fen Lisesi öğretmen ve öğrencilerine başarılar diliyoruz.

Başarı listesi

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.