AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Proje Hazırlama Eğitimi Veridi...

Müdürlüğümüz AR-GE birimince Afyon Kocatepe Üniversitesi işbirliği ile 24 Ekim 2015 Cumartesi günü Afyon Lisesi Konferans salonunda ve dersliklerinde 435 branşöğretmenine TÜBİTAK Proje Hazırlama eğitimi verilmiştir.
TÜBİTAK Proje Hazırlama Eğitimi Veridi...

        Eğitim 9:30’ da İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN’ın açılış konuşmasıyla başlamıştır. Metin YALÇIN konuşmasında “2013 yılında 21 olan TÜBİTAK Proje başvuru sayısının 2014’te 170 ve 2015’te 294’e yükseltildiğini söyledi. Öğretmenlerimize bu artıştaki gayretleri nedeniyle teşekkür etti.”

       Müdür Bey’in konuşmasından sonra öğretmenler iki gruba ayrılmış, katılımcıların yarısı dersliklerde Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyeleri Prof.Dr. Mevlüt DOĞAN, Doç.Dr. Sedat YURDAKAL, Doç.Dr. İbrahim Hakkı CİĞERCİ, Doç.Dr. Ünal YILDIRIM ve Yrd.Doç.Dr. Okan BOZYURT tarafından “Proje konusu nasıl belirlenir, Öğrencilerin nasıl seçilir ve Proje nasıl hazırlanır” konularında bilgilendirildi. Katılmıcıların diğer yarısına ise konferans salonunda TÜBİTAK Projeleri İl Koordinatörü Ömer BOZDAĞ, 2015 TÜBİTAK Projeleri Türkiye Finalisti Arzu MALKONDU, 2015 TÜBİTAK Projeleri Bölge Finalistleri Volkan GÖK, Akın KARA, Çağlar URUNCA, Mesut AY, Sevgi KOYUNCU ve Veli TAŞYÜREK tarafından dikkat edilmesi gereken hususlar ve proje deneyimleri aktarıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.